برقی دستگاه نیسان موتور ماشین تهران

برقی: دستگاه نیسان موتور ماشین تهران اژدها وبگردی خودروی نیسان

گت بلاگز اخبار حوادث علاقه به پلیس فتا دردسرساز شد!

رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری فردی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی با سوء‌استفاده از آرم و عنوان پلیس‌فتا فعالیت می‌کرد، خبر داد.

علاقه به پلیس فتا دردسرساز شد!

عبارات مهم : تلگرام

رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری فردی که در یکی از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … با سوء استفاده از آرم و عنوان پلیس فتا فعالیت می کرد، خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ فرامرز شاکری اظهار کرد: کارشناسان پلیس فتا با رصد شبکه های اجتماعی، شخصی که با نام کاربری «policecybery» و آرم پلیس در یک شبکه اجتماعی را شناسایی که اقدام به راه اندازی کانالی نموده و با سوء استفاده از آرم و لوگوی پلیس فتا در پروفایل و محتواهای بارگذاری شده است خود این ذهنیت را جهت مخاطب تداعی می نمود که کانال رسمی پلیس فتا در این شبکه اجتماعی است .

وی افزود: با توجه به اهمیت عنوان و جهت پیشگیری از سوء استفاده احتمالی ، هماهنگی قضایی جهت شناسایی و احضار متهم اخذ و کارها فنی مورد نیاز انجام شد.

علاقه به پلیس فتا دردسرساز شد!

این مقام ارشد انتظامی افزود: در ادامه تحقیقات مشخص شد اکانت شبکه اجتماعی مذکور در اختیار شخصی اهل و ساکن شهرستان مریوان است و نامبرده به پلیس فتا احضار و در بیانات خود بدوا منکر قضیه بوده لیکن بعد از مواجهه با دلایل و مستندات، اتهام خود را قبول و اظهار نمود، بنده به انگیزه علاقه خود به پلیس فتا، اقدام به بارگذاری آرم و عنوان پلیس فتا بر روی تصویر پروفایل خود نموده ام.

رئیس پلیس فتا کردستان با یادآوری ماده 555 قانون مجازات اسلامی گفت: هر کس بدون سمت رسمی یا اذن از طرف دولت خود را در مشاغل دولتی اعم از کشوری یا لشکری و انتظامی که از نظر قانون مربوط به او نبوده دخالت دهد یا معرفی کند به حبس از 6 ماه تا 2 سال محکوم خواهد شد و چنانچه جهت دخالت یا معرفی خود در مشاغل مزبور سندی جعل کرده باشد مجازات جعل را نیز خواهد داشت.

رئیس پلیس فتا کردستان از شناسایی و دستگیری فردی که در یکی از شبکه‌های اجتماعی با سوء‌استفاده از آرم و عنوان پلیس‌فتا فعالیت می‌کرد، خبر داد.

سرهنگ شاکری در آخر گفت: همچنین پلیس فتا در هیچ یک از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … کانال ندارد و از هموطنان عزیز خواست ضمن هوشیاری در به کارگیری از اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و رعایت قوانین در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس WWW.Cyberpolice.ir بخش مرکز فوریت های سایبری قسمت ثبت گزارش های مردمی با پلیس فتا در میان بگذارند.

واژه های کلیدی: تلگرام | شناسایی | استفاده | اینستاگرام | شبکه اجتماعی | شبکه های اجتماعی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz