برقی دستگاه نیسان موتور ماشین تهران

برقی: دستگاه نیسان موتور ماشین تهران اژدها وبگردی خودروی نیسان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بیانیه کلوب پرسپولیس بعد از حمله شبانه به دفتر این کلوب

به گزارش فارس و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، ساعت 23 و 30 دقیقه یکشنبه شب افرادی با قرار دادن ظرف پر از بنزین برابر درب ورودی ساختمان و آتش زدن آن به کلوب

بیانیه کلوب پرسپولیس بعد از حمله شبانه به دفتر این کلوب

بیانیه کلوب پرسپولیس بعد از حمله شبانه به دفتر این باشگاه

عبارات مهم : سوختگی

به گزارش فارس و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، ساعت 23 و 30 دقیقه یکشنبه شب افرادی با قرار دادن ظرف پر از بنزین برابر درب ورودی ساختمان و آتش زدن آن به کلوب پرسپولیس حمله و اقدام به ایجاد حریق کردند که با هوشیاری و حضور به موقع مامور حراست کلوب مجبور به ترک سریع محل شدند.

بیانیه کلوب پرسپولیس بعد از حمله شبانه به دفتر این کلوب

در این میان مامور باشگاه، جواد طرحانی، با توجه به اینکه آتش در مجاورت لوله گاز و ساختمان مسکونی کنار کلوب برپا شده است بود و در حال سرایت به زیر خودروهای پارک شده است بود و از طرفی این احتمال می رفت که با انفجار خودروها به ساختمان کلوب و منازل اطراف و خودروها صدمات جدی وارد شده است و آسیب های انسانی به بار آید با از خود گذشتگی به دل آتش زده و مخزن حاوی بنزین را از آتش خارج و به بیرون می اندازد. به این ترتیب گسترش آتش متوقف شد ولی مامور حراست کلوب از ناحیه هر دو پا دچار سوختگی شده است که در بعضی نقاط شدید هم بود و همین امر موجب شد تا بلافاصله به بیمارستان سوانح و سوختگی انتقال یافته شود. خوشبختانه وی هم اکنون از بیمارستان مرخص شده است و حال عمومی او خوب و در منزل خوابیدن شده است هست. این اتفاق در حالی جهت وی روی داد که فرزند تازه متولد شده است اش نیز در بیمارستان خوابیدن است و باید به شرایط او پیگیری می کرد.

خوشبختانه این اتفاق آسیب جانی دیگری در پی نداشته است و به اموال کلوب ، ساکنین محلی و ساختمان های محل اتفاق هیچ خسارتی وارد نشده است.

به گزارش فارس و به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، ساعت 23 و 30 دقیقه یکشنبه شب افرادی با قرار دادن ظرف پر از بنزین برابر درب ورودی ساختمان و آتش زدن آن به کلوب

بعد از وقوع اتفاق نیروهای انتظامی و دستگاه های ذیربط بلافاصله در صحنه حاضر شده است و پیگیری ها جهت یافتن عوامل اتفاق جریان دارد. همچنین در این باره ویدیویی هم انتشار یافته که فردی در آن راجع به نشانه از این اقدام و ارتباط دادن آن به بعضی مسایل و گروهها، ادعاهایی را مطرح می کند. پلیس امنیت و نهاد های ذیربط در حال پیگیری اتفاق هستند و اظهار نظر راجع به این موارد امری تخصصی است که صلاحیت های مورد نیاز را طلب می کند.

آن چه اهمیت دارد اینکه اتفاق شب گذشته خسارت جدی و تلفات به همراه نداشته است و خاطر هواداران آسوده باشد که کلوب پرسپولیس کاملا روال عادی خود را دنبال می کند و هیچ خللی در امور وجود ندارد. امیدواریم با دعای خیر هواداران، همکار خوبمان نیز هرچه سریعتر اصلاح یافته و در محل کار خود حضور پیدا کند.

واژه های کلیدی: سوختگی | ساختمان | پرسپولیس | پرسپولیس | بیمارستان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz