برقی دستگاه نیسان موتور ماشین تهران

برقی: دستگاه نیسان موتور ماشین تهران اژدها وبگردی خودروی نیسان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات اوضاع مشکل برابر پرسپولیس داریم / گل‌محمدی

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد می‌گوید با توجه به حضور بازیکنانش در تیم ملی امید و مصدوم بودن ۲ بازیکن دیگرش، شرایط مشکل برابر پرسولیس دارد. 

اوضاع مشکل برابر پرسپولیس داریم / گل‌محمدی

گل محمدی: اوضاع مشکل برابر پرسپولیس داریم

عبارات مهم : سرمربی

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد می گوید با توجه به حضور بازیکنانش در تیم ملی امید و مصدوم بودن ۲ بازیکن دیگرش، شرایط مشکل برابر پرسولیس دارد.

به گزارش ایسنا، یحیی گل محمدی سرمربی پدیده مشهد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پرسپولیس حاضر شد و اظهار کرد: خوشحالم که نخستین کنفرانس خبری را در مشهد و در روز تولد امام مهربانی ها برگزار می کنیم. در شب عزیزی باید بازی حساسی را برگزار کنیم. باید از مسئولین محترم شهری و استانی به خاطر برگزاری این مسابقه در استادیوم امام رضا (ع) تقدیر کنم. اکنون نمی شود راجع به پرسشها فنی زیاد صحبت کرد. شرایط مشکل داریم به خاطر این که ۳ بازیکن پدیده در اردوی تیم ملی امید هستند. ۲ بازیکن مصدوم و ۲ بازیکن دیگر هم به خاطر مشکلاتی که در مدارکشان بود را در این بازی در اختیار نداریم.

وی افزود: سربسته بگویم که مسئولین محترم شهر و استان باید توجه بیشتری به تنها نماینده استان در لیگ برتر داشته باشند. بازیکنانم با انگیزه بالایی تمرین می کنند و امیدوارم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. وطنخواه و سایر مسئولان کلوب پدیده زحمات زیادی کشیدند که این تیم زنده بماند و امروز در لیگ برتر هجدهم هم حضور داشته باشد.

اوضاع مشکل برابر پرسپولیس داریم / گل‌محمدی

گل محمدی در خصوص روند یارگیری تیمش در نقل و انتقالات گفت: اکثرا بازیکنانی که گرفتیم که جوان و آینده دار هستند. هرچه زیاد رو به جلو برویم و وقت بیشتری بگذرد، بهتر خواهیم شد. تنها تیم عوض کردن نکرده در این فصل پرسپولیس بود و تمام بازیکنانی که فردا در برابر ما به میدان می روند، سال قبل هم کنار هم تمرین کرده اند. پرسپولیس این فصل هم مدعی قهرمانی خواهد بود. برابر مدافع عنوان قهرمانی بازی داریم و عدم عوض کردن تا حدی در شروع کار امتیاز مثبت جهت این تیم تلقی می شود.

سرمربی تیم فوتبال پدیده ادامه داد: بعضی از بازیکنانم در لیگ برتر کم تجربه هستند ولی آن چه مهم خواهد بود این است که انگیزه داریم و خوب تمرین کرده ایم. امیدوارم تمرکزشان را حفظ کنند و بتوانند وظایفشان را به خوبی انجام دهند. باید اصول خود در حمله و دفاع را حفظ کنیم. فرزند ها یاد گرفته اند که توپ را خیلی خوب انتقال دهند. در اکثر تیم های حاضر در جام جهانی هم دیدیم که توپ گیری خوب و ضدحملات سریع در دستور کار بسیاری از تیم ها قرار داشت.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد می‌گوید با توجه به حضور بازیکنانش در تیم ملی امید و مصدوم بودن ۲ بازیکن دیگرش، شرایط مشکل برابر پرسولیس دارد. 

وی با انتقاد از برنامه ریزی شرکت لیگ و تیم ملی امید گفت: لیگ، چهارم مرداد شروع می شود و در همین بازه زمانی دو بازی تدارکاتی جهت تیم ملی امید در نظر گرفته می شود. سه بازیکنم را به همین علت در اختیار ندارم و فکر می کنم اگر بازیکنان در لیگ به میدان بروند، محک بهتری بخورند. تیم هایی مثل ما که سه بازیکن امید دارند کارشان سخت تر می شود. بعضی کلوب ها حتی جهت یک بازیکن هم همکاری نکردند، این تناقض ها و برخورد دوگانه کار را سخت می کند. ما هم می شد بازیکن ندهیم و دلمان قرص تر باشد. همه جور همکاری با رده های متفاوت داشتیم و خواهیم داشت ولی کاش جوری برنامه ریزی کنند که تیم ها لطمه نخورند.

به گزارش ایسنا، همچنین مدیر رسانه ای تیم پدیده در خصوص ساعت برگزاری بازی گفت: ما تابع شرکت لیگ هستیم لیکن مسئول برگزاری مسابقه شرکت لیگ هست. ساعتی که آنها اعلام کرده اند ۲۰:۴۵ است.

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد بلیت های بازی فردا فروخته شده است و بسیاری از شعبه های موسسه ملل دیگر بلیتی ندارند. فردا هم به هیچ وجه بلیت فروشی در ورزشگاه نخواهدبود.

اوضاع مشکل برابر پرسپولیس داریم / گل‌محمدی

طاری بخش تصریح کرد: هنوز کارت بازی بازیکنان ما صادر نشده هست. متاسفانه رقمی در حدود ۶۰۰ الی ۷۰۰ میلیون تومان بنا به آرای کمیته اوضاع بدهکاریم و متاسفانه پرسشها کلوب پدیده همچنان پابرجاست. ان شاءالله در فاصله ۲۴ ساعت به شروع بازی نگاهی از سوی مسئولان شهری و استانی به نماینده لیگ برتری خراسان رضوی بشود تا شاهد اتفاق عجیبی در بازی فردا نباشیم.

واژه های کلیدی: سرمربی | بازیکن | برگزاری | گل محمدی | بازیکنان | پرسپولیس | تیم فوتبال پدیده | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz